CZAS ODŚWIERZYĆ SZAFĘ Z DRESSLILY!Idzie ciepło! Może i nie za szybko, bo powoli kroczy, ale czy nie przyznacie mi racji że już czuć wiosną? O poranku śpiew ptaszków, świeże powietrze i te piękne słońce. Myślę że to świetny moment by troszkę pogrzebać w swojej szafie i ... zakupić coś na wiosnę, a może z rozmachem i na lato! 
Ja mam dla Was troszkę propozycji ze sklepu Dresslily, bo i jest w czym wybierać. Teraz wyskoczę troszkę letnio bo i całkiem plażowo, ale jak już za plecami czuć powiew wiosny to do lata coraz bliżej.

Pompon See-Through Crochet Tunic Beach Cover Up 

Aztec Print Mesh Three Piece Tankini Set

Floral Print Overlay Tankini Set

  

W oko wpadła mi zielona sukienka, która prezentuje się dość ciekawie i prosto zarazem. Pasek zapewne nie jest w zestawie, ale to chyba ni problem, bo jakiś zawsze w swojej szafie mamy. Do tego czarna bluzka, całkiem fajnie skrojona. 

Packet Buttock Dress

Cut Out Shoulder Long Sleeve Falbala T-shirt

 

Here are the new arrival. Czas odświeżyć szafę! DressLily przygotuje dla Ciebie najlepsze produkty wysokiej jakości, ale tanie w cenie od poniedziałku do piątku. 

Kod;  DLBF20 z 20% OFF

 

A kiedy na dobre zrzucimy zimowe kurtki, to ja zamiennię je chętnie na takie bluzy. Jedną w swojej szafie już posiadam i strasznie ją lubię. 

Floral Zip Up Baseball Jacket

 Long Sleeves Zipped Printed Jacket

 

 


Jest coś co wpadło Ci w oko? 

Monika ❤

 


 

 


14 komentarzy:

Copyright © 2014 Miki , Blogger