Nowość Pampers pants

No to i ja....znaczy się mój mały łobuz miał okazję przetestować nowość od Pampers a mianowicie pieluchomajtki:)
Bardzo mnie ucieszyła informacja że niedługo dotrze do nas paczka, gdyż to jest akurat ten okres kiedy usilnie próbuję odzwyczaić mojego synka od pampersów....wreszcie czas na nocnik bo przecież jak mówi mój synek:
- jestem tloche duzi :)
A skoro duzi to co robisz jeszcze w pampersach? 
U Nas dużym problemem jest zdecydowanie zakładanie pieluszki, czego mój mały wręcz nienawidzi, a ja często wychodzę z siebie i staję obok.
Tutaj z pomocą przybyły nam pieluchomajtki Pampers;)Zdecydowaną ich zaletą jest właśnie to że zakłada się je i zdejmuje jak zwykłe majteczki, bez zbędnego procesu nawoływania dziecka, (które to schowało się gdzieś pod stołem w kuchni) by położyło się na łóżko bo trzeba zmienić pampersa. Na samo to słowo mój mały w pośpiechu teleportuje się z domu:)
Z pieluchomajtkami Pampers zdecydowanie ten problem znika (cóż za ulga).
Bardzo wygodnie się je zsuwa podczas gdy dziecko chce zrobić siusiu na nocniczku i szybko zakłada z powrotem. Zdecydowanie na tym właśnie mi zależało:)
Pieluchomajtki Pampers są solidnie wykonane i nie było sytuacji by podczas zdejmowania "majteczek" przerwały się czy też nawet naderwały. 
Gumeczki są fajne, elastyczne i idealnie dopasowują się do ciała dziecka, nic nie uwiera nie odstaje. Również gumki przy nóżkach są delikatne, rozciągliwe i super się dopasowują.


Dobrze chłoną i mój mały ma sucho na dłużej:)
Pieluchomajtki Pampers mają rozrywane boczki więc podczas "większej sprawy" również nie ma problemu by je zdjąć:)
Zauważyłam że chyba wszystkie pieluszki jak i pieluchomajtki Pampers maja tendencję "wiszenia" do kolan kiedy pieluszka jest już pełna. Ale zauważyłam że mojemu małemu chyba nie robi to różnicy bo nawet wtedy bawi się w najlepsze:)
Ja bym tutaj tylko zaproponowała by do takich pieluchomajtek były dołączone jakieś woreczki na pieluszki gdyż kiedy już rozerwiemy taką pieluszkę z "niespodzianką" trzeba znaleźć jakąś torebeczkę by właśnie tam ją umieścić. 
Nie ma możliwości by rzepkami spiąć taką pieluszkę, by ta się bezwiednie nie otworzyła:) Uważam że jakieś malutkie torebeczki zdecydowanie by się do nich przydały, by ułatwić życie:)Ogólnie jestem z nich zadowolona, a głównie z tego że są strasznie wygodne w obsłudze i naprawdę ułatwiają proces przejścia z pieluszek na majteczki;) 
Kiedy jesteśmy u babci w odwiedzinach mój mały nie ma czasu na zmianę pieluszki bo jest tyle do obejrzenia, pieluchomajtki Pampers szybko i sprawnie się zakłada a co ważne na stojąco więc nie ma tyle krzyku co bywało przy zwykłych pieluszkach. 
Zdecydowanie polecam w trakcie przejścia z pieluszki na majteczki;)
A My uczymy się korzystać z nocniczka;)


 Buziamy ;*


2 komentarze:

  1. Znam ten ból jak człowiek lata po całej chacie za dzieckiem i zeby nałożyć mu pampersa.Ja już dawno używam pieluchomajtek.Ten kto je wymyślił był geniuszem 😁

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie tak! A i mały czuje się "większy" czyt. doroślejszy, bo to prawie jak majteczki ;)

      Usuń

Copyright © 2014 Miki , Blogger