TELEFON JAKO NIEODŁĄCZNA CZĘŚĆ NASZEGO ŻYCIA / JAK JE CHRONIMY?Chyba nie ma wątpliwości, że nie jesteśmy się już obyć bez elektroniki, a telefon ma każdy z nas zawsze przy sobie i nie rzadko bez niego czujemy się jak bez ręki. I nie jest to tylko tak, że telefon służy nam tylko do dzwonienia jak to pierwotnie było. Aktualnie to urządzenie do fotografowania jak i kontaktu ze światem wirtualnym. 
Mając dobry sprzęt trzeba o niego dbać i to nie byle jak, bo przecież musi nam troszkę posłużyć. Nie wiem jak u Was ale mój telefon nie raz wypadł mi z ręki i tylko dzięki wielkiemu szczęściu (chodź do strasznych szczęściarzy nie należę) upadał bardzo fortunnie, więc nadal żyje. Niestety mój brat nie miewa tego szczęścia przy telefonach, gdyż w jego przypadku każdy upadek kończy się pogruchotanym ekranem. Jak można temu zapobiec i uchronić się przed 'telefoniczną katastrofą'? Folia iPhone X 
Przy takiej ochronie znacznie podnosimy wytrzymałość pierwotnego materiału.  Tak więc drobne upadki naszego sprzętu, nie będą kończyć się stłuczonym ekranem. 

To duża oszczędność pieniędzy jak i naszych nerwów. Mojej koleżance również takowy wypadek się wydarzył i niestety telefon trzeba było odesłać do naprawy co niestety trwało wcale nie krótko. Produkt o jakim piszę jest z przeznaczeniem do telefonów iPhone X gdzie jego producenci zadbali o każdy szczegół, by stworzyć go najlepszym i najbardziej nowoczesnym urządzeniem. Dlatego też posiadacze tego sprzętu powinni zwrócić szczególną uwagę również na tak ważną sprawę, jak zabezpieczenie wyświetlacza.
Wszystkie produkty służące jako ochrona wyświetlacza iPhone X są dla niego w pełni bezpieczne. Nie zarysowują go, są nietoksyczne oraz nie pozostawiają smug. Dzięki ich stosowaniu ekran naszego telefonu wciąż będzie wyglądał jak nowy. To teraz przyznać się, kto dba o swój telefon stosując taką ochronę?


Monika❤

19 komentarzy:

 1. Gdyby nie taka folia, to po tygodniu miałbym nowy telefon do wymiany. Przydaje się, polecam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze gdy mam nowy wyświetlacz idę do serwisu, który mi daje porządne gumowe etui (średnio wygląda) które naprawdę chroni telefon przed wszystkimi wypadkami. Dodatkowo jeszcze daje ochronną szybkę. Moim telefonom nigdy nic się nie stało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dbam by telefon nie miał styczności z przedmiotami, które mogły by go zniszczyć np: klucze.

  OdpowiedzUsuń
 4. etui i szklo, bez tego telefon bylby zniszczony po miesiacu,dwoch

  OdpowiedzUsuń
 5. Telefony są coraz bardziej delikatne, a także coraz droższe :D Ich ochrona to podstawa...

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój ma podobną pajęczynkę z przodu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. telefon to grzech;/ :) ogranicza nasze kontakty z ludzmy w sposob naturalny

  OdpowiedzUsuń
 8. W dzisiejszych czasach posiadanie telefonu przy sobie to podstawa :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja zawsze kupuję szkło hartowane na telefon. Zawsze można zmienić jak się porysuje

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja na przykład nie rozumiem jak można wrzucić telefon luzem do torebki, kiedy obok są klucze. Przecież to się od razu rysuje ekran

  OdpowiedzUsuń
 11. Według mnie to jak ktoś dba o telefon pokazuje poniekąd jaki jest w życiu :) My z mężem telefony po roku, dwóch latach możemy sprzedać jako nowe sztuki, nigdy nie zdążyły nam się pekniete ekrany czy wielkie rysy. Fajnie, że poruszasz taki temat, coś innego :) Zapraszamy do nas!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja staram się dbać, ale nie zawsze mi to wychodzi

  OdpowiedzUsuń
 13. Ochrona mojego telefonu sprowadza się do delikatniejszego rzucania. Ale to odporna bestia jest. Całował beton wielokrotnie, parę razy był zalany i nawet go po zaspach szukałem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Współcześnie telefon to niezbędny gadżet. I nie chodzi tylko o wykonywanie i odbieranie połączeń, ale oto, żeby smartfon miał dużo innych funkcji. To nic, że często z niektórych się nie korzysta, ale być muszą. Taka moda. A najlepiej, żeby to było urządzenie apple.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Miki , Blogger