LEGO DUPLO - Mój pierwszy domek

Jakiś czas temu otrzymaliśmy z małym dzięki portalowi TestMeToo klocki LEGO DUPLO do testowania:) Klocki sa przeznaczone dla dzieci w wieku 1,5-5 lat.
Razem z Nami miało możliwość przetestowania klocków 1000 osób.
Kiedy listonosz zapukał do drzwi i okazało się że właśnie do Nas dotarły, od razu zostały "zaatakowane" przez dzieci:) Pomijając nawet kłótnie kto będzie się bawił dziewczynką a kto chłopczykiem :)
Na początek oczywiście parę słów od producenta:
Baw się i ucz dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® Mój pierwszy dom zabaw! Za pomocą dużych klocków zbuduj dom zabaw, który stanowi idealne wprowadzenie do rozwoju podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. Specjalne klocki z dekoracjami przedstawiają najważniejsze codzienne czynności i stanowią doskonały pretekst do opisania ich dziecku. Obracany klocek dnia i nocy pomaga podczas nauki i odgrywania scenek z życia. Opowiadaj ciekawe historie dzięki temu łatwemu w budowie zestawowi i zademonstruj, jak 2 figurki LEGO DUPLO wstają rano, jedzą śniadanie, myją zęby i bawią się na zjeżdżalni, a wieczorem kładą się spać w ich łóżeczkach. Kolorowe klocki LEGO DUPLO są opracowane tak, aby były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek. W zestawie 2 figurki dzieci LEGO DUPLO.
Dzieci bardzo polubiły te klocki i naprawdę bardzo chętnie po nie sięgają. Mnie osobiście zdziwiła mała ilość elementów, ale jak widzę nie jest to problem dla mojego synka, chodź na początku po zbudowaniu domku zaczynał się rozglądać czy może nie leżą gdzieś jeszcze jakieś części :) Zapewne dlatego że posiada klocki w bardzo dużej ilości i zawsze budował wielkie wierze. Ale nie zniechęciło to do zabawy:)
Dzisiaj mój maluch od razu jak wstał wziął się za LEGO DUPLO:)

Klocki są w bardzo żywych kolorkach co bardzo zachęca dzieci do zabawy. Wykonane są estetycznie i są co ważne bezpieczne, gdyż nie mają ostrych krawędzi jak i malutkich elementów. 
Mój mały tylko na początku miał problem z łączeniem klocków, gdyż przyzwyczajony do swoich starych klocków myślał że można je łączyć z każdej strony:) Ale szybko sie nauczył że tutaj jest troszkę inaczej:)
Ulubiona zabawa synka to "noc i dzień". Kładzie ludziki spać gdy ustawi sobie na noc, a idą na zjeżdżalnię gdy mamy już dzień. 
Klocki są dobrej jakości co widać od razu. 
Dzieci podczas zabawy mogą się uczyć codziennych czynności dzięki rysunkom jakie są na klockach. 
Rysunki są bardzo dobrze wykonane i nie jest je tak łatwo zdrapać, a wiem że mój mały lubi sobie "poskrobać" jak coś zainteresuje:) Tak więc w tym wypadku chyba nie uda mu się nic spsocić :)
W zestawie mamy dziewczynkę i chłopczyka:) To właśnie te dwa ludziki były początkowym sporem dzieciaków:) Na szczęście szybko się dogadali;)
Ludziki są dobrze wykonane i idealnie dopasowują się do zjeżdżalni przez co fajnie się z niej ześlizgują:) 
Klocki z rysunkami mieszczą się w domkach, przez co możemy stworzyć np. budkę z jedzeniem gdzie można przyjść na obiadek, czy też łazienkę gdzie przychodzimy umyć ząbki przed snem.
Jest wiele możliwości i przyznaję się że bardzo lubię uczestniczyć w zabawie:) Zabaw takimi klockami to naprawdę czysta przyjemność. Jak widać aktualnie stare klocki pozostały w tyle...
Klocki spodobały się wszystkim. 
Synkowi, jego siostrze która przychodzi na zabawy jak i rodzicom:) Uważam że takie klocki to bez wątpienia był by trafiony prezent dla każdego dzieciaka.
Cieszymy się że mogliśmy przetestować klocki i bardzo możliwe że nie będzie to jedyny zestaw LEGO DUPLO. 
A teraz do zabawy! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Miki , Blogger