WALENTYNKOWA WISHLISTA Z ZAFUL / ZAFUL SALE


Kto nie lubi planować i układać swojej wishlisty? Ja uwielbiam, a najbardziej z tego wszystkiego cieszy kiedy powoli zaczynamy ją realizować ;) Walentynkowy czas zaczyna dawać się we znaki i dlatego też to będzie taka walentynkowa wishlista ze sklepu Zaful, gdzie pokażę Wam parę rzeczy które to wpadły mi w oko i chętnie je sobie sprawię za jakiś czas. 

Jak walentynki to i promocje, tak więc możemy natrafić na Valentines sale 2018 A jest w czym wybierać ;) Co z promocji wpadło mi w oko? Jest sukienka iście miłosna, koszula z kwiatem, która troszkę mnie kusi, no i oczywiście sweterek. Ostatnio namiętnie na nie poluję, bo i bardzo lubię nosić.

Valentine Mini Dress   /   Embroidered Rose Applique Organza Panel BF Shirt   /   Sweater - Pink

 

 

Valentines underwear również musiała znaleźć się w zestawieniu, bo cóż by to była za lista bez pięknej bielizny. By nie było że ubóstwiam tylko czarną bieliznę w zestawieniu znalazły się trzy kolorki. Oczywiście walentynkowa czerwień też jest, czyli kolor miłości.

 

 


No i teraz wybaczcie, ale znowu pojawią się tutaj torebki. Cóż ja poradzę, że kocham je całym sercem ;)  Zaful fashion inspiruje i chciało by się kupić wszystkie :D Jest tutaj ogromny wybór i naprawdę zdecydowanie się na jedną jest nie lada wyzwaniem. Ostatnio rozglądałam się za torebką w stylu worka i muszę powiedzieć, że zaczyna mi się ten styl podobać. Do tego znalazłam taki w pięknym szmaragdowym kolorze. Szara torebka to taki klasyk, ale ja bardzo lubię właśnie takie, do tego jest to duża torba. No i kolejna z zielenią lecz już nie w całości, bo łączenie dwóch stylów. Mimo tego jest nadal dość prosta i fajna.

Co wpadło Wam w oko? Jest coś co trafia również w Wasz gust?

Monika❤


11 komentarzy:

Copyright © 2014 Miki , Blogger