HUBA TESTUJE / DUMEL ZABAWKA INTERAKTYWNA STORIDOO / TWÓRZ WŁASNE BAJKI!
Tym razem to nie ja jestem tutaj testerem a mój synek, czyli kolejny wpis z serii "Huba Testuje" ;) Myślę że tacy mali testerzy to jest ciężki orzech do zgryzienia i nic przed nimi się nie ukryje! Jeżeli coś się nie podoba nie będą owijać w bawełnę, natomiast jak coś przypadło do gustu też to dobitnie to okazują ;) 

To testów otrzymaliśmy zabawkę interaktywną Dumel Storidoo dzięki której możemy słuchać bajek, ale też układać własne historie i może być ich aż 50! 
Przesyłka do wczoraj była dla nas wielką tajemnicą, tym bardziej większe zaskoczenie i zainteresowanie wszystkich domowników ;) 


Oczywiście jedyne co wiedzieliśmy to fakt że zabawka która zostanie wysłana będzie dostosowana odpowiednio do wieku mojego malucha, czyli w tym wypadku jest to 4+ 


Opis produktu:

______________________________________________
Storidoo to bajecznie wyglądający stworek, który opowiada bajki, a dziecko może zmieniać bieg ich wydarzeń tworząc nowe przygody bohaterów.
Jeżeli chcesz stworzyć bajkę, Storidoo zaproponuje Ci różne tematy opowieści.
Będziesz mógł tworzyć bajki o czarodziejach, wróżkach, potworach, piratach, a nawet duchach, które dodatkowo będziesz mógł zapisać w pamięci stworka.
Kiedy Storidoo zada Ci pytanie co chcesz robić, naciśnij niebieskie ucho aby posłuchać bajki, bądź pomarańczowe, aby stworzyć bajkę. Storidoo zaproponuje wiele możliwości kontynuacji bajki i tylko od Ciebie zależeć będzie jak potoczą się losy głównych bohaterów!

Jeżeli chcesz przejść dalej naciśnij pomarańczowe ucho
Jeżeli chcesz wybrać początek opowiadania, naciśnij niebieskie ucho
Zabawka może zapamiętać aż 20 stworzonych bajek, a Maluch będzie mógł je odsłuchać kiedy tylko zechce.
W dzieciach drzemią ogromne pokłady energii i pomysłów, a wyobraźnia świadczy o dużym potencjale intelektualnym. Zabawa ze Storidoo pomaga rozwijać wyobraźnię i fantazję oraz wspiera kreatywność i twórcze myślenie dziecka.

Nie było co zwlekać i oczywiście wczoraj wieczorem zamiast telewizora były bajki ze Storidoo ;) Słuchaliśmy, tworzyliśmy i mieliśmy czasami niezły ubaw ;) 

Małemu zabawka chyba się spodobała, i nawet znaleźliśmy imię dla stworka, zwie się od wczoraj Kudłak ;) W gruncie rzeczy chyba mu pasuje ;) 
Oczywiście dokładniej przetestujemy zabawkę i sprawdzimy czy za szybko się nie znudzi jak to potrafi być czasami. Troszkę więcej będę mogła o niej napisać i pokazać jak Kudłak działa. Jeżeli macie ochotę zerknąć na stronkę gdzie są inne też zabawki Dumel to wystarczy kliknąć w logo Dumel.

http://www.dumel.com.pl/

Znacie zabawki Dumel? Może macie swoją ulubioną? 

Monika

4 komentarze:

Copyright © 2014 Miki , Blogger