CLIMACOOL: ANTYPERSPIRANT OD ADIDAS / DEZODORANT KTÓRY PRACUJE TAK CIĘŻKO JAK TY!
Antyperspirant - produkt który posiada chyba każda z nas ;) Myślę że każdy ma już jakiś swój ulubiony, do którego wraca namiętnie ;) I jeżeli chodzi o antyperspiranty Rexona to u mnie mój numer One, ale zawsze chętnie sięgam po nowości, bo kto powiedział że jeszcze jakiś nie stanie się kolejnym ulubieńcem ;) Tak było chociażby z antyperspirantem w kremie od Garnier :) Bardzo się polubiliśmy.

Adidas testuję pierwszy raz. Jest to produkt jeszcze ze styczniowego pudełka ShinyBox, który doczekał się swojej kolejki ;) 


Markę adidas charakteryzuje całkowite zaangażowanie we wspieranie sportowców oraz przewidywanie potrzeb nowoczesnego treningu. Dzisiejsi sportowcy – zarówno amatorzy jak i profesjonaliści - mają bardzo wysokie oczekiwania zarówno wobec sprzętu, na którym ćwiczą, jak i odzieży, którą noszą podczas treningu. Jednak na czele ich listy jest komfort – chcą czuć się dobrze, świeżo i pewnie. Dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona, oparta na nowoczesnej technologii, która w czasie treningu chłodzi ciało i kontroluje wilgoć.

Dziś adidas – jedyna sportowa marka w kategorii dezodorantów - wprowadza świat kosmetyków w Climacool® - technologię wykorzystywaną dotychczas w produkcji sportowej odzieży i obuwia adidas, która umożliwia swobodną wentylację powietrza, aby utrzymać chłód i suchość w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Climacool®, będąca ogromnym sukcesem w segmencie odzieży (ponad 80 milionów sprzedanych sztuk w 2014r.) od teraz wkracza w świat dezodorantów. Antyperspiranty adidas, jako pierwsze na rynku wykorzystujące technologię Climacool® dają uczucie świeżości i suchości, nawet po kilku godzinach treningu czy też w trakcie bardzo intensywnego dnia w pracy. Co więcej – zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie. 

Zastosowana w dezodorantach technologia Climacool® opiera się na orzeźwiających mikrokapsułkach, aktywowanych pod wpływem ruchu, uwalniających się stopniowo z biegiem czasu. Pierwszy wybuch świeżości następuje już w momencie aplikacji dezodorantu. Zwiększony poziom stresu i wysiłek w ciągu dnia powodują, że pod wpływem tarcia i wilgoci dochodzi do rozrywania następnych kapsułek, a w konsekwencji do kolejnych impulsów orzeźwienia. Błyskawicznie odświeżający ładunek zapachowy jest wygenerowany dzięki formule, w której lotne olejki i substancje antyperspirujące zderzają się z cytrusowym zapachem, uwalnianym z kapsułek w trakcie ich pękania. Pierwszy wybuch świeżości to dopiero początek, ponieważ im bardziej się wysilasz, tym lepiej to działa. Antyperspiranty Climacool nie tylko chronią przed wilgocią, bakteriami  i nieprzyjemnym zapachem, ale też zapewniają nieograniczoną świeżość dzięki kapsułkom, które nieustannie pękają, kiedy Ty przekraczasz swoje granice.

Warianty:
Dezodorant Climacool będzie dostępny w dwóch wersjach zapachowych – damskiej i męskiej i dwóch wariantach – spray’u i kulce.
Antyperspirant ma bardzo przyjemny zapach, świeży który wyczuwalny jest przez pewien czas. Jednym może to przeszkadzać innym nie koniecznie tak jak w moim przypadku. 
Mgiełka która wydobywa się z atomizera jest w sam raz. Jest delikatna i ma odpowiedni strumień. Do tego wielki plus za fakt iż nawet gdybym psikała nim przez dłuższy czas w jedno miejsce, nie ma szans by zrobił białą plamę czy pozostawił jakiś nalot pod pachą. Tak więc maniacy czarnych ubrań mogą stosować go bez obaw :) 

Jeżeli chodzi o ochronę na co dzień, nawet w takie bardziej gorące dni to radzi sobie bardzo dobrze. Czułam się świeżo praktycznie przez cały dzień. 
Sytuacja wygląda tak przy większych temperaturach że czuć zapach antyperspirantu bardziej, co jak wspomniałam wcześniej mi nie przeszkadza. Fajnie blokuje nieprzyjemne zapachy. 

Niestety nie miała okazji przetestować przy bardziej ekstremalnych warunkach jak intensywny sport. Ale jak tylko to uczynię to zamieszczę wzmiankę jak wypadł;) Puki co jestem z niego bardzo zadowolona!


Tak więc jak wspomniałam każdy ma swój ulubiony i skuteczny antyperspirant który sprawdza się w różnych sytuacjach. 
Po testach tego antyperspirantu Climacool od Adidas dołączam go do swoich ulubionych, bo nadzwyczaj przyjemnie mi się go stosuje i nie mam co do niego zarzutów. 

Mieliście okazję testować Kochani? 2 komentarze:

Copyright © 2014 Miki , Blogger